Ruchome tapety 3D na ścianę – designerski HIT

Jak zaaranzowac przydomowy ogrod
Jak zaaranżaować przydomowy ogród
22 sierpnia, 2020
7 błędów w urządzaniu ogrodu
26 sierpnia, 2020
Ruchome tapety 3D na sciane - designerski HIT

W obecnym czasie bardzo wzrosło zainteresowanie nowoczesnymi tapetami 3D na ścianę, postęp technologiczny sprawił, iż dostępne są także w wersji ruchomej. Tapety 3D na ścianę to kolekcja, która niesamowicie dekoruje wnętrza ścian domów i mieszkań. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak tapety 3D stworzysz iluzję optyczną w Twoim pomieszczeniu. Obecnie asortyment w tej branży jest bardzo bogaty i urozmaicony, wszystkie dostępne fototapety są dedykowane dla każdego rodzaju wnętrza.

Fototapety 3D

Fototapety znajdują zastosowanie w ozdabianiu salonów, sypialni, korytarzy oraz przedpokojów, efekt głębi oraz iluzja optyczna sprawia, iż pomieszczenie wydaje być się zdecydowanie większe. Fototapety przestrzenne są idealnym rozwiązaniem w szczególności przy niewielkich wnętrzach, wąskich, lub o niestandardowym i nieregularnym kształcie. Dostępna fototapeta 3D w jasnych odcieniach pozwala otrzymać niesamowity efekt nawet w bardzo trudnych pomieszczeniach, takich jak korytarz. Oryginalna dekoracja ścienna sprawi, iż Twoje mieszkanie zmieni się nie do poznania! Tapeta 3D do salonu to również specjalna odrębna kolekcja, która posiada bardzo dużo produktów, w najróżniejszym stylu i o różnorodnej tematyce. Warto dodać, iż tapetę możesz dopasować indywidualnie do każdego rodzaju pomieszczeń. Wszystkie fototapety odznaczają się oryginalnym designem, posiadają piękne motywy wśród których można znaleźć: kwiaty, pejzaże górskie, lasy, morza. W kolekcji znajdziesz także specjalne wzory, związane z architekturą w której skład wchodzą: mosty, tunele, schody. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie ponadczasowe i niebanalne zastosowania, są fototapety 3D okno, które pozwalają stworzyć ciekawą iluzję w domu. Tapety 3D to sypialni, również wyróżniają się wyglądem oraz wykonaniem, jednymi z najczęściej wybieranych są białe fototapety 3D kwiaty. Warto zaznaczyć, iż fototapety w sypialni mogą zostać umieszczone u wezgłowia łóżka.

Fototapety 3D- kwiaty i krajobrazy

Fototapety na ścianę 3D są wydrukowane na flizelinie, materiał jest niebywale odporny i elastyczny, dzięki czemu sam montaż tapety jest bardzo prosty a efekt wizualny jest niesamowity. Tapety w 3D kwiaty jest to bardzo kolorowa kolekcja, która wyróżnia się bardzo dużą różnorodnością motywów. Wśród bogatego asortymentu znajdziesz wzory z:

dmuchawcami
różami
piwoniami
oraz innymi, pięknymi kwiatami
Są to wzory, które najczęściej wybierane są przez miłośników przyrody, wykorzystywane są jako dekoracje ścienne. Fototapety 3D kwiaty to uniwersalne rozwiązanie, które kryje w sobie bardzo wiele możliwości aranżacyjnych. Mogą zostać użyte w jadalni nad stołem, aczkolwiek idealnie nadają się również jako nowoczesne tapety 3D do salonu. Z kolei fototapety trójwymiarowe bardzo dobrze sprawdzą się w przedpokoju lub korytarzu, dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz przede wszystkim nowoczesny wygląd, ale także optycznie większe mieszkanie. Fototapety 3D krajobrazy są także ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza, bowiem przepiękny widok sprawi, iż wnętrze zmieni swój charakter. Do salonu polecane są zwłaszcza eleganckie tapety przestrzenne z widokiem na morze lub góry, ponieważ wprowadzają nowoczesny charakter i dobry styl. Ten rodzaj dekoracji znajduje zastosowanie także w biurach, lokalach usługowych oraz gabinetach i restauracjach. Wzory fototapet 3D na okno to bardzo modne i nietuzinkowe dekoracje ścienne. Piękny widok z okna wprowadzi ciekawą iluzję w Twoim wnętrzu!

Fototapety 3D- abstrakcja

Ta kolekcja fototapet przestrzennych to również wzory, które związanie są z architekturą, mostami i tunelami. Iluzje są bardzo fascynujące, przyciągają wzrok, dzięki czemu są jednymi z najczęściej wybieranych fototapet w ostatnim czasie. Ich zastosowanie tworzy ciekawą perspektywę w pomieszczeniu. Asortyment w tym rodzaju jest również bardzo urozmaicony, przede wszystkim pod względem kolorystyki. Zarówno miłośnicy pastelowych jasnych kolorów jak i tych bardzo intensywnych znajdą tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Osobom lubiącym różnorakie barwy polecane są fototapety 3D tunel, w tęczowych wyrazistych kolorach. Fototapety 3D z krajobrazami najczęściej wybierane są przez miłośników zwierząt i przyrody. Ci którzy wolą abstrakcję znajdą wiele ciekawych motywów miast, mostów oraz tuneli.

Comments are closed.